Nowości dla najmłodszych

Nowości dla najmłodszych

W tym roku na naszym placu zabaw pojawiło się sporo nowych atrakcji! Postaraliśmy się aby swój kącik miały również najmłodsze dzieci już od pierwszego roku życia. Mamy nadzieję że naszym małym gościom spodoba się ten pomysł 🙂 Teraz strefa dla dzieci zawiera drewniany domek ze zjeżdżalnią, piaskownicą oraz huśtawkami oraz strefę dla najmłodszych.

Polecamy naszego Instruktora Kubę

Polecamy naszego Instruktora Kubę

Najlepszy, Najcierpliwszy, Najzabawniejszy, Najbardziej Profesjonalny instruktor narciarski Kuba z Base Camp Istebna ma jeszcze wolne godziny w kalendarzu na sezon 2022.

Zapraszamy na narty zarówno dzieci i dorosłych (nawet tych najbardziej opornych) 🙂

Rezerwacje pod nr tel. 888 661 794 (www.bcamp.pl/zima) 

Magiczne Święta w górach ❄️😍 Zwolnił się u nas domek w terminie Świątecznym 🎄 (NIE Sylwestrowym) Pobyt na minimum 4 doby. Zapraszamy do kontaktu 😊

Sauna – strefa relaksu

Sauna – strefa relaksu

Od zeszłego roku w naszej ofercie również sauna zewnętrzna, duża 8-osobowa, marki Vingberg. Idealna do relaksu po aktywnym dniu aby rozgrzać mięśnie i stawy lub podczas niepogody. Seanse w saunie pobudzają również nasz układ odpornościowy.

Oprócz pomieszczenia saunowego nasza sauna posiada również komfortową przebieralnię. Na zewnątrz sauny znajdą państwo prysznic ogrodowy potrzebny aby schłodzić ciało po seansie w saunie.

Okrągły kształt sauny ma również niezwykle istotną zaletę – ułatwia równomierną cyrkulację gorącego powietrza wewnątrz pomieszczenia.

Komfort użytkowania naszej sauny zapewniają wygodne ławeczki wykonane z osiki bezsęcznej. Niska gęstość tego gatunku drewna powoduje, że w wysokiej temperaturze ławeczki nie nagrzewają się zbytnio i można na nich usiąść bez obawy o poparzenia.

Regulamin korzystania oraz ewentualne przeciwwskazania zdrowotne znajdziecie na miejscu 🙂

Wiosenne weekendy

Wiosenne weekendy

Mamy jeszcze kilka weekendowych terminów wolnych tej wiosny. Zapraszamy!!

Instruktor Narciarski

Instruktor Narciarski

W naszej ofercie również nauka jazdy na nartach! Chcecie podszlifować swoje umiejętności narciarskie, lub nauczyć dzieci i zająć je na kilka godzin 😉 ? Z tą samą cierpliwością i pasją co w naszym Parku Linowym uczymy też na stokach! Nie zapominajcie o zniżkach na karnety 🙂 Możemy was również dowieźć do wyciągów 🙂


 

Sylwester 2018 zajęty

Sylwester 2018 zajęty

Terminy Sylwestrowe -Wszystkie domki zajęte!

Zapraszamy w innych terminach 🙂

DOMKI W ISTEBNEJ
DOJAZD

43-470 Istebna Andziołówka 1616

KONTAKT

2 + 5 =